Kultura i styl

Jak mężczyzna powinien przygotować się na wyjście do klubu?

Podobno spontaniczne imprezy są najlepsze. Mimo tego warto się choć odrobiną przygotować na wyjście do klubu, tak, aby niczego później nie żałować. O czym więc powinno się pamiętać, zanim jeszcze przekroczy się drzwi wejściowe lokalu muzycznego?

[IMAGE=fhlCWkd8FqBT.jpg]

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

[IMAGE=d102L6fb98FK.jpg]

Wszyscy psychologie są zgodni, że przynajmniej podświadomie każdy ocenia innych ludzi na podstawie wyglądu. Szczególnie mocno trzeba o tym pamiętać przed wyjściem do klubu, ponieważ w nim spotka się dziesiątki albo setki ludzi. Czasem zaś wyglądem trzeba jeszcze przekonać do siebie selekcjonera. Absolutna podstawa to odpowiednie obuwie, które będzie ładne, komfortowe i zadbane.

[IMAGE=bwwau6bPCDVd.jpg]

Warto wiedzieć, że wiele kobiet ocenia atrakcyjność nowo poznanego mężczyzny właśnie między innymi na podstawie obuwia. Wcale jednak nie oznacza to, że buty muszą kosztować majątek, aby nadawały się na wyjście do klubu. Najważniejsze, żeby pasowały do ubioru i były czyste. Przed wyjściem na imprezę warto więc wyczyścić, a następnie wypastować obuwie.

Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku, gdy do klubu wybiera się z osobą towarzyszącą. Wiele par preferuje wtedy wybranie butów podobnych kolorystycznie. Kobiety zaś dobierają odpowiednią wysokość podeszwy, tak by zniwelować ewentualną różnicę we wzroście, co często pomaga w udanej, wspólnej zabawie na parkiecie. Naturalnie pamiętać trzeba nie tylko o właściwych butach, ale również o odpowiednim ubiorze.

Zabrać ze sobą kartę czy gotówkę?

W dzisiejszych czasach praktycznie w każdym klubie płacić można kartami płatniczymi. To wygodny sposób dokonywania transakcji, a przy tym dość bezpieczny. Jeśli bowiem karta zostanie zgubiona albo ktoś ją ukradnie, to można ją szybko zablokować po kontakcie z infolinią danego banku.

Z drugiej strony, zabierając kartę, ryzykuje się tym, że na imprezie wyda się zbyt dużo pieniędzy. Jeśli ma się takie obawy, to lepszym pomysłem jest zabranie ze sobą gotówki i zostawienie karty płatniczej w domu.

Czy warto rezerwować miejsce w klubie?

Jeśli na imprezę chce się wybrać w weekend, to warto zadzwonić kilka dni wcześniej do klubu, aby zarezerwować miejsce np. lożę. Zwykle jest to całkowicie darmowe, a daje gwarancję tego, że imprezę spędzi się w komfortowych warunkach.

O rezerwacji należy pamiętać, zwłaszcza gdy do klubu chce się wybrać w szerszym gronie. Znalezienie np. kilkunastu miejsc siedzących w popularnym miejscu może się bowiem okazać niemożliwe.

Dlaczego do klubu powinno się iść wyspanym?

Do klubu idzie się po to, aby odpocząć i pozbyć się stresu oraz negatywnych emocji. Paradoksalnie jednak impreza może wiązać się ze sporym wydatkiem energetycznym. Alkohol, głośna muzyka, taniec, czy poznawanie nowych ludzi może okazać się męczące dla organizmu.

Dlatego też wskazane jest, aby przed imprezą dobrze się wyspać. Do klubu nigdy nie powinno się też wybierać głodnym, choć z drugiej strony nie warto się najadać do syta przed samym wyjściem. Pamiętać trzeba też o odpowiednim nawodnieniu organizmu.

ashe